RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Кудрявцев Павло - керуючий партнер

Специализация: цивільне право, кримінальне право, виборче право

Образование: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2003

Записей в блоге: 79 Смотреть все записи

Активізувались псевдоінспектори з питань праці

5 вересня цього року Уряд ухвалив розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Цим рішенням  передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.  Одночасно з Держпраці та ДФС активізувались псевдоінспектори. Шахраї відвідують приватних підприємців під виглядом державних інспекторів, які нібито мають провести перевірку з питань праці. Псевдоінспектори погрожують великими штрафами та вимагають гроші за “мирне вирішення проблеми”.

Про що варто пам’ятати, щоб не стати жертвою шахраїв?

  1. Роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця.
  2. Перевірити дані посвідчень на офіційному ресурсі http://dsp.gov.ua/informatsiia-pro-sluzhbovi-posvidchennia-inspektoriv-pratsi/.
  3. При відмові у наданні перевіряючими документів, варто викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Важливо: співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів!

 

Читайте також: Відсутність службового посвідчення є законною підставою для недопуску фіскального органу до перевірки: правова позиція Верховного Суду

 

 

10. 10. 2018
|
5
/
4
| 0 комментариев |