RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Кудрявцев Павло - керуючий партнер

Специализация: цивільне право, кримінальне право, виборче право

Образование: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2003

Записей в блоге: 79 Смотреть все записи

АО «Скіф» включенно до переліку юридичних консультантів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Раді повідомити про те, що 19 жовтня 2016 р. виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про успішне проходження Адвокатським об’єднанням «Скіф» кваліфікаційного відбору та включення нашої компанії до переліку юридичних консультантів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за напрямом «Представництво інтересів та захист прав неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються в судах України».

Отримавши акредитацію в якості юридичного консультанта Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Адвокатське об’єднання «Скіф» вкотре підтвердило свій високий професійний рівень на ринку надання юридичних послуг.  Зауважимо, що Адвокатське об’єднання «Скіф» успішно співпрацює з Фондом вже більше 2 років. За вказаний період Адвокатським об’єднанням «Скіф» на користь банків, які перебувають в процесі ліквідації, було повернуто більше 25 мільйонів гривень.

Переконані, що наша подальша співпраця з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб буде професійною, ефективною та стане запорукою збереження стабільності банківської системи України.

З повним переліком осіб, акредитованих Фондом гарантування вкладів фізичних осіб можна ознайомитися за гіперпосиланням:

http://www.fg.gov.ua/not-paying/perelik-osib-vidibranikh-fondom

22. 10. 2016
|
5
/
19
| 0 комментариев |