RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Мунька Олександр - адвокат

Специализация: цивільне право, банкрутство, виборче право

Образование: Академія адвокатури України, факультет спеціальної адвокатської підготовки, 2008

Записей в блоге: 66 Смотреть все записи

ЦЕ повинні знати усі військовослужбовці

  Питання пенсійного забезпечення, особливо в останні роки, турбують військовослужбовців дедалі більше. Для багатьох колишніх армійців пенсія є чи не єдиним засобом для існування. Враховуючи постійні зміни у законодавстві та складові грошового забезпечення військовослужбовців, з яких формується пенсія, проблематика в її нарахуванні та виплаті таки існує.

  Тож сьогодні розберемо, які існують проблеми під час нарахування та виплати військових пенсій та як їх розв’язують.

 Дуже часто до нас звертаються з питаннями щодо відсоткового значення грошового забезпечення під час перерахунку пенсій військовим. Чинним законодавством встановлено, що максимальний розмір пенсії не повинен перевищувати 70% сум грошового забезпечення військовослужбовців перед звільненням. Однак деякі військові пенсіонери звільнилися до того часу, коли почало діяти таке законодавство, і пенсія їм призначена з більшим відсотком.

   Відповідь на це питання викладено у рішенні Верховного Суду у зразковій справі від 04.02.2019 № Пз/9901/58/18.

   У цій ситуації захищено право військового пенсіонера та визнано протиправними дії ГУ ПФ України в Житомирській області щодо зменшення відсоткового значення розміру пенсії з 83 % до 70 % суми грошового забезпечення.

 Тому краще одразу звертатись до професійного адвоката для надання консультації, яка допоможе вам в можливості вирішення вищевказаної ситуації.

   Для правових консультацій звертайтесь за номером 097 555 9405 або пишіть нам у приватні повідомлення чи на пошту ao.skif.office.ua@gmail.com.

   Раді Вам допомагати!

02. 11. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев |