RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Марина Юр'єва - адвокат

Специализация: кримінальне право, адміністративне право, спортивне право

Образование: Національний технічний університет України, 2003

Записей в блоге: 62 Смотреть все записи

Депутати хочуть уточнити, що члени органів адвокатського самоврядування не повинні подавати декларації

5 березня ВР прийняла за основу законопроект №3620 "Про внесення змін до частини 5 статі 45 закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування". Змінами в даному законі, пропонується уточнити, що обов'язок подання декларацій не стосується членів органів адвокатського самоврядування. 
Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, його метою є: забезпечення конституційних гарантій незалежності адвокатури та усунення невизначеності стосовно наявності чи відсутності обов'язків у членів органів адвокатського самоврядування щодо заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Водночас Комітет з питань антикорупційної політики Верховної Ради у своєму висновку від 2 лютого 2021 пропонує уточнити, що декларацію повинні особи, які входять до складу:

  1. Конкурсних, кваліфікаційних, дисциплінарних комісій, утворених відповідно до закону, державними органами, органами місцевого самоврядування або при них (крім іноземців-нерезидентів, які входять до складу таких комісій);
  2. Громадської ради доброчесності, утвореної відповідно до Закону "Про судоустрій і статус суддів".

 

25. 03. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев |