RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Кудрявцев Павло - керуючий партнер

Специализация: цивільне право, кримінальне право, виборче право

Образование: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2003

Записей в блоге: 79 Смотреть все записи

Хто має право на безоплатну правову допомогу: зміни до закону

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Доповненням до ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» включено до осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу:

  1. осіб, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, – на здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, а також складення документів процесуального характеру з питань встановлення в судовому порядку фактів, що мають юридичне значення, пов’язаних з оформленням та видачею таких документів;
  2. потерпілих від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту, – на представництво інтересів в судах та інших органах державної влади, а також складання процесуальних документів у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом вчинення таких кримінальних правопорушень.

Реалізація законопроєкту дозволить забезпечити право на безоплатну вторинну правову допомогу та на судовий захист дітей, жінок, чоловіків, людей похилого віку та інших осіб, які постраждали від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, а також осіб, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

31. 05. 2022
|
0
/
0
| 0 комментариев |