RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Кудрявцев Павло - керуючий партнер

Специализация: цивільне право, кримінальне право, виборче право

Образование: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2003

Записей в блоге: 63 Смотреть все записи

Консультація юриста: онлайн, по телефону та при особистій зустрічі

Юридичні послуги - це сфера з високим попитом, але й не меншою пропозицією. Щодня пошукові системи в інтернеті опрацьовують тисячі запитів “знайти адвоката Київ”, “скільки коштують послуги адвоката”, “адвокат по цивільному праву” та подібних. З необхідністю отримати консультацію юриста або правову допомогу стикається практично кожен. Бізнес цікавиться питаннями штрафів за порушення трудового законодавства, зняття арешту з рахунків підприємства та можливостями оскарження податкових рішень. Фізичні особи потребують допомоги при реєстрації придбаного майна, кредитних спорах, прийнятті спадщини, а також у сфері сімейного права.

Де отримати консультацію адвоката

Мобільні додатки та соціальні мережі змінюють світогляд. Все частіше клієнти прагнуть отримати юридичну консультацію онлайн. Адвокати Адвокатського об’єднання “Скіф” вітають такий підхід. Більше того, особистий кабінет на нашому сайті дозволяє бути в курсі всіх документів та процесів, які адвокати здійснюють у справах клієнта.

Разом з тим, не завжди правова допомога онлайн є достатньою. Інколи необхідною є консультація адвоката по телефону.  Ідеально, коли така консультація може бути доступною 24 години 7 днів на тиждень. Для цього в телефоні варто мати номер перевіреного юриста.

Якщо від професійності лікаря залежить життя людини, то від професійності адвоката часто залежить якість цього ж життя. Хороший юрист навряд чи обмежиться спілкуванням з клієнтом тільки в месенджері чи телефонному режимі. Ці способи підходять для рутинних питань, узгодження певних моментів по і тд. Коли ж справа доходить до ведення справ клієнта, обговорення документів і максимально ефективної співпраці, то необхідною є консультація юриста при особистій зустрічі.

Безкоштовна консультація юриста

Незалежно від того, який спосіб обирає клієнт, перша юридична консультація при зверненні до Адвокатського об’єднання “Скіф”  є безкоштовною. Ми опрацьовуємо основні моменти, знайомимось з обставинами та допомагаємо визначити подальші дії.

Сучасне економіко-правове середовище створює складні умови для існування бізнесу. А нюансів ой як багато. Трудове, податкове, корпоративне та фінансове право регулюються безліччю нормативно-правових актів. На жаль, незнання законодавства не звільняє від відповідальності за його порушення. А от контролюючі органи завжди трактують закони на свою користь. Консультація адвоката - це не розкіш і не примха. Юридична консультація - це необхідна умова успішності та стабільності бізнесу.

Шукаєте контакти перевіреного юриста? Адвокатське об’єднання “Скіф” пропонує  ефективну співпрацю у Києві та по Україні.

06. 03. 2019
|
5
/
3
| 0 комментариев |