RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Михайло Хруленко - адвокат

Специализация: корпоративне право, кримінальне право, податкове право

Образование: Національний університет «Острозька академія», 2009; University of London (Лондонський університет)

Записей в блоге: 60 Смотреть все записи

Перевірка COVID-сертифікатів законна чи ні?

   Постановою КМУ №1236 встановлено, що контроль за наявністю COVID-сертифікатів здійснюють працівники Національної поліції, Національної гвардії, посадові особи, уповноважені органами місцевого самоврядування. Водій має лише попередити пасажирів, що у них можуть бути перевірені наявність зазначених документів.

   Однак, чи ЗАКОННА така перевірка COVID-сертифікатів?

  1. Пункт 7.2 правил перевезення пасажирів! Жодних змін щодо наявності KOVID-сертифікатів!
  2. Стаття 39-1, «Про охорону здоров’я». Людина має право на таємницю про стан свого здоров'я.  Забороняється вимагати інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта!
  3.  Стаття 31, «Про Національну поліцію», де визначено, що поліція може застосовувати такі превентивні заходи - тобто перевірити документи - жодного рядка про KOVID-сртифікат, тільки документи, що посвідчують особу або підтверджують її відповідне право!

   Важливо! Всі підзаконні  нормативно-правові  акти приймаються на основі законів та за своїм змістом не повинні  суперечити  їм.

   І чуть не забули про лікарську таємницю, яку ніхто НЕ відміняв, тож Ви можете НЕ розголошувати інформацію про стан свого здоров‘я!

   Ця публікація не є закликом проти вакцинації, а лише розповідає про права та нормативно правові акти, які діють у нас в країні!
 

08. 11. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев |