RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Марина Юр'єва - адвокат

Специализация: кримінальне право, адміністративне право, спортивне право

Образование: Національний технічний університет України, 2003

Записей в блоге: 54 Смотреть все записи

Строки оскарження акта перевірки ДФС змінюються з 1 січня 2019 року

З 1 січня 2019 року набирає чинності Закон № 2628-VIII, який надає бізнесу більше часу на оскарження актів податкових перевірок.

Так, наразі згідно зі статтею 44.7 Податкового кодексу України платник податків має право подати контролюючому органу, що проводив перевірку, заперечення та/або додаткові документи, які підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності, протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання акта перевірки. З 1 січня 2019 року цей строк збільшено - подати заперечення можна буде протягом 10 робочих днів.

Відповідно до статей 56.2 та 56.3 ПКУ, якщо платник податків вважає, що податківці неправильно визначили суму податків до сплати або прийняли неправомірне рішення, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення. Скарга подається протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення або іншого рішення, що оскаржується. З 1 січня 2019 року таку скаргу можна буде подати протягом 10 робочих днів.

За матеріалами: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2628-19

 

Читайте також:

Податківці склали акт перевірки: що робити?

Протягом якого терміну необхідно сплатити донараховані суми податків у разі судового оскарження рішення про таке донарахування?

Нікчемність правочину встановлюється законом, а не актами податкових перевірок

 

Маєте питання щодо оскарження акта перевірки ДФС? Зверніться за консультацією до адвоката з податкових питань.

14. 12. 2018
|
5
/
2
| 0 комментариев |