RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Марина Юр'єва - адвокат

Специализация: кримінальне право, адміністративне право, спортивне право

Образование: Національний технічний університет України, 2003

Записей в блоге: 66 Смотреть все записи

Ухвала про застосування домашнього арешту виконується негайно

Міністерство внутрішніх справ України наказом від 13 липня 2016 року № 654 затвердило Інструкцію про порядок виконання органами Національної поліції ухвал слідчого судді, суду про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та про зміну раніше обраного запобіжного заходу на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Відповідно до положень цього нормативного акту, ухвала повинна бути виконана органом Національної поліції після її оголошення підозрюваному чи обвинуваченому негайно.

Орган Національної поліції, слідчим підрозділом якого здійснюється досудове розслідування у відношенні підозрюваного чи обвинуваченого, до якого застосовано домашній арешт, повідомляє про факт обрання зазначеного запобіжного заходу орган Національної поліції за місцем проживання підозрюваного чи обвинуваченого невідкладно з використанням засобів факсимільного зв'язку або електронної пошти.

Якщо домашній арешт з цілодобовою  забороною залишати  житло застосовується до обвинуваченого чи підозрюваного, який був затриманий, то орган поліції, що раніше здійснив таке затримання, тепер забезпечує негайне звільнення особи з-під варти і доставку її до місця проживання.

Факт прибуття підозрюваного чи обвинуваченого у вказане судом житло та початок виконання визначених ухвалою обов'язків працівник органу Національної поліції фіксує в рапорті за результатами першого відвідування місця проживання. З моменту такої фіксації орган Національної поліції контролює поведінку підозрюваного чи обвинуваченого. У разі виникнення обставин, передбачених статтею 203 Кримінального процесуального кодексу України, контроль припиняється.

31. 08. 2016
|
4.9
/
18
| 0 комментариев |