RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Светлана Белашова

Специализация:

Образование:

Записей в блоге: 1 Смотреть все записи

Як адвокат допоможе вам повернути невиплачену пенсію менше ніж за місяць?

   В Україні навіть військові пенсіонери постійно знаходяться на передовій. Держава постійно намагається зменшити пенсії військовослужбовцям. На численні звернення пенсіонерів до Пенсійного фонду України про перерахунок пенсій відповідно до чинного законодавства, останній постійно надає відмову. Тому, пенсіонерам залишається лише один спосіб захистити свої права – це звернутися до суду.

   Візьмемо в приклад ситуацію: Військовий пенсіонер отримує пенсію за вислугою років, призначену відповідно до ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб». Пенсія йому була призначена у 2004 році. Однак, на підставі Постанови КМУ №103 у 2018 році, був здійсненний перерахунок військових пенсій. 1 березня 2018 року йому було перераховано пенсію в таких розмірах: з 01 січня 2018 року - 3421,19 грн, з 01 січня 2019 року - 4123,11 грн, а з з 1 січня 2020 року – 4825, 03 грн.

   Станом на 5 березня 2019 року, пункт 2 Постанови КМУ №103, яким встановлено розмір наведеного перерахування пенсії визнанно нечинним. Проте, ПФУ надалі протиправно не виплачував перераховану пенсію в розмірі 100% суми підвищеної пенсії. Тобто, пенсіонером було недоотримано  більше 7 000 грн.

   І куди надалі діватися пенсіонеру у разі невиплати належної йому перерахованої пенсії у повному розмірі?

   В даному випадку, адвокат допоможе вам в перерахуванні пенсії. Оскільки в цій ситуації є практика Верховного суду, яка вказує на те, що зазначені дії ПФУ є протиправними.

   Таким чином, адвокат допоможе зберегти ваш час та полегшить ваше життя, яке пов’язане з призначенням пенсії та її перерахунком. Всі ці тяжби наша фірма візьме на себе і допоможе вам в вирішенні ваших питаннях.

02. 11. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев |