RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Мунька Олександр - адвокат

Специализация: цивільне право, банкрутство, виборче право

Образование: Академія адвокатури України, факультет спеціальної адвокатської підготовки, 2008

Записей в блоге: 62 Смотреть все записи

Як отримати спецперепустку: пояснення влади та реальність

Станом з п’ятого квітня і як мінімум до 16 квітня у країні ввели посилені карантинні обмеження, які викликали неабияке обговорення в стрічках новин, соціальних мережах та мережі інтернет загалом. Найбільше обурення серед працюючого населення викликали такі обмеження як:

  • Робота громадського транспорту за спеціальними перепустками пасажирів;
  • Керівники мають відправити співробітників на дистанційну роботу або у відпустку.

І якщо вирішення другого пункту обмеження влада пустила на самотік, що спричинило труднощі як для працюючого населення так і для керівників підприємств, робота на яких несумісна з її дистанційним виконанням. То щодо спецперепусток, було надано детальний план, як саме і хто може їх отримати.

Пояснення Київської міської ради 
“Згідно із затвердженим Порядком, спецперепустки будуть видаватися виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Керівникам інших організацій міська влада рекомендує перевести працівників на дистанційний режим роботи. Для отримання спецперепусток керівники підприємств та організацій мають надіслати лист на директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради.” 
З деталями написання листа, адресами та продовженням статі можна ознайомитись на оф. сторінці Київської міської ради в Facebook за посиланням:
( https://www.facebook.com/790418077681263/posts/4944902138899482/ ).

Реальності намагань Адвокатського об’єднання “СКІФ” отримати спеціальні перепустки
2 квітня АО“СКІФ” керуючись пунктами написання листа зазначеними у статті Київської міської ради щодо “Оприлюдненого порядку отримання спец перепустки на проїзд у громадському транспорті”, відправило 2 листи: Департаменту муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та Директору департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Станом на 6 квітня на жоден з листів зворотної відповіді не надходило. 5 квітня АО“СКІФ” відправили на ті ж адреси повторні листи, які на даний момент залишаються без відповіді. Крім того, були вихідні дзвінки в такому порядку, до:

  • Київської міської ради;
  • Департаменту транспортної інфраструктури КМДА;
  • Департаменту муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради;
  • приймальні Київської міської ради.

 У відповідь на поставлене запитання: “Коли саме будуть листи розглянуті та надана відповідь?” звучало: “Вибачте, розглядом заявок на видачу спецперепусток займаємось не ми, а ... , телефонуйте далі.” Коло з перенаправлення мобільними номерами між вище зазначеними чотирма організаціями закінчилось на приймальні Київської міської ради. Відповідь яку ми отримали: “Телефонуйте за таким номером, але там навряд чи підіймуть слухавку, ви ж розумієте що не одні бажаючі.”
У висновку за нашим викликом, слухавку за тим номером й не підняв. То ж ми й досі чекаємо на наші спецперепустки поки Київ стоїть у заторах. 

13. 04. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев |