RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог
Марина Юр'єва - адвокат

Специализация: кримінальне право, адміністративне право, спортивне право

Образование: Національний технічний університет України, 2003

Записей в блоге: 66 Смотреть все записи

Яким чином буде відбуватися розгляд петиції щодо запобіжного заходу?

Встановлено час розгляду вказаної петиції: слідчий суддя зобов’язується розглянути заяву на протязі  дванадцяти годин, враховуючи мить її надходження . Але час судового процесу щодо клопотання з приводу застосування чи зміни запобіжного заходу має бути  не перевищений за сімдесяти дві години з моменту затримання підозрюваної особи чи групи осіб. Належну оферту включає у себе законопроект №4305 (від 25.03.2016) «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України», розроблений народним депутатом А.Тетеруком.

Наступний проект закону визначає умову – якщо услід за клопотанням з приводу використання чи зміни запобіжних заходів до суду від імені захисту обвинуваченого надходить заява щодо прав реалізації, передбачених статтею 42 КПК, то строк розгляду даної справи не враховується у загальні часові обмеження проведення слідчого та судового процесів.

За умови надходження до суду петиції про застосування або зміни запобіжного заходу, керуючись вимогою обвинуваченого, йому надається невідкладна медична допомога, лікування у медичному або психіатричному стаціонарі – за потребою. Час надання медичної допомоги та лікування не враховується до встановленого законом загального часу розгляду клопотання.

У разі виникнення подібних інцидентів, суд зобов’язаний оголосити перерву у судовому засіданні, фіксуючи при цьому фактичний час початку та закінчення перерви, який зазначає КПК.

29. 03. 2016
|
5
/
24
| 0 комментариев |