UA RU EN
Записатися на консультацію
Прикріпити документ
Завантажити Змінити Видалити
Очистити
“Ми вважаємо, що наші клієнти повинні мати доступ до всіх документів та процесів, які адвокатське об'єднання веде в інтересах клієнта.”
Адвокатське об'єднання "Скіф"
Чому саме ми?

Чесність. Ми чесні перед собою і перед нашими клієнтами.

Компетенція. Ми володіємо грунтовними знаннями про те, як працює право в нашій країні.

Інновації. Ми активно займаємося своїми власними розробками в сфері права, які нас вигідно відрізняють від багатьох конкурентів.

Довгостроковість відносин. Ми орієнтуємося на довгострокові відносини з нашими клієнтами, партнерами та співробітниками.

Про нас

У сучасному світі все змінюється дуже швидко. Нові правила гри та умови ведення бізнесу залучаються в наше життя, практично зі швидкістю світла. Така динаміка та високий рівень невизначеності вимагає абсолютно іншої філософії надання правових послуг.

Наш професіоналізм, відкритість, індивідуальний підхід та вивчення всіх аспектів справи, - ось єдиний рецепт значної кількості виграних справ та успішно завершених юридичних проектів.

Унікальність наших послуг полягає в тому, що клієнт отримує доступ до всіх документів та процесів, які адвокатське об'єднання веде в його чи її інтересах.

Правильність такого вектору діяльності неодноразово підтверджена ефективним та творчим вирішенням поставлених завдань, в результаті чого наша правова допомога на високому рівні.

Читати повнiстю
Блог
Кудрявцев Павло - керуючий партнер

Нікчемність правочину встановлюється законом, а не актами податкових перевірок

Жодним законом не передбачено право органу державної податкової служби самостійно, в позасудовому порядку, визнавати правочини нікчемними

12. 12. 2018
|
5
/
1
| 0 коментарів
Читати повністю
Ціни
0грн
Попередня
консультація
від 1300грн
Письмова
юридична консультація
Деяка статистика
476

виграних судових справ

214

успішно завершених
проектів

87

вдячних клієнтів

73

судових справ, в яких
на даний момент беремо участь

Забавная статистика
1045

чашок кави випили

2047

кілограм підняли

15068

кілометрів подолали

76

змаганнях взяли участь