UA RU EN
Записатися на консультацію
Прикріпити документ
Завантажити Змінити Видалити
Очистити
Блог
Кудрявцев Павло - керуючий партнер

Спеціалізація: цивільне право, кримінальне право, виборче право

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2003

Записів у блозі: 24 Дивитися всі записи

Адвокат у податкових спорах - запорука успішного бізнесу!

Адвокат у податкових спорах - запорука успішного бізнесу!

Податкове право України - складне, багатогранне і динамічне. З податковою системою бізнес стикається щодня, але навіть при цьому знати всі нюанси нереально. Фіскали  кожну літеру в кодексі намагаються трактувати на свою користь, а штрафи за порушення податкового законодавства чималі. Захистити бізнес від свавілля контролюючих органів допоможе кваліфікований податковий адвокат. Юрист у галузі податкового права  - це більше ніж підтримка у спорах з фіскалами. До його компетенцій входять:

  • оптимізація оподаткування;
  • аналіз документації підприємств на предмет відповідності вимогам чинного законодавства;
  • оцінка податкових ризиків;
  • юридичний супровід податкової перевірки, оскарження рішення за результатами перевірки або й рішення про її проведення;
  • представництво клієнта в контролюючих органах.

Наявність штатного юриста допомагає бізнесу вирішувати щоденні рутинні питання, а ось виникнення нестандартних ситуацій щодо сплати податків інколи загрожує велетенськими штрафами та кримінальною відповідальністю. Варто мати контакти позаштатного податкового адвоката, який щодня стикається з необхідністю захисту клієнтських коштів від зазіхань фіскальної служби.

Де отримати допомогу податкового адвоката

Адвокатське об’єднання “Скіф” пропонує консультації з податкових питань, а також реальний захист у спорах з податківцями. Як показує практика, фіскали порушують законодавство частіше, ніж здається. Натомість, розібратись у всіх тонкощах закону і виявити таке порушення буває непросто. Потрібен досвід адміністративного та судового оскарження рішень податкової та аналізу судової практики. І чим більший досвід податкового адвоката, тим більше шансів знайти оптимальний вихід із кожної конкретної ситуації.

Звертайтесь за контактами Адвокатського об’єднання “Скіф” та отримайте кваліфіковану допомогу податкового адвоката. Заручіться юридичною підтримкою, адже це запорука ефективного та успішного бізнесу.

27. 03. 2019
|
5
/
2
| 0 коментарів |