UA RU EN
Записатися на консультацію
Прикріпити документ
Завантажити Змінити Видалити
Очистити
Основні напрямки діяльності

Кримінальне право

Адвокат у кримінальних справах: комплексний захист інтересів клієнта при розслідуванні кримінальних правопорушень

Бути учасником кримінальної справи неприємно. Обвинувачений, потерпіла сторона або свідок рідко розбирається в кримінальному праві настільки, щоб захистити свої інтереси. Мета ж правоохоронних органів - розкрити справу і знайти винного за всяку ціну. А ціна висока - це свобода і чесне ім'я обвинуваченого!

Чи варто ризикувати, коли на кону життя? Ні! Найправильніше рішення - негайно звернутися до професійного адвоката у кримінальних справах. Чим швидше Ви скористаєтесь допомогою захисту, тим більше шансів на позитивний результат справи отримаєте. Повторимося, ціна висока і ризик тут недоречний!

Відкриємо секрет, - слідчі бояться, коли Ви вмієте користуватися своїми правами і грамотно будуєте правову позицію. Наші адвокати повернуть обвинувача в правове поле, і захистять Вас від страху перед правоохоронними органами.

Чому клієнти обирають нас?

 1. Досвід в сфері кримінального права. Висока кваліфікація, широка адвокатська практика, аналітичний підхід і розуміння принципів кримінального права України дозволяють домагатися позитивного результату в навіть, на перший погляд, безнадійних випадках.
 2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Не можна застосовувати однакові алгоритми дій до всіх справ. Кожна конкретна ситуація вимагає ретельного вивчення всіх нюансів і розробки унікальної стратегії та тактики. Ми це розуміємо і використовуємо для досягнення успіху.
 3. Адвокатська таємниця охороняється законом. Правоохоронні органи не мають права отримати доступ до інформації та документів, що зберігаються у адвоката і пов'язані з виконанням доручень клієнта.
 4. Доступ 24/7 в режимі онлайн до всіх документів і процесів, які ми ведемо в інтересах клієнта. Особистий кабінет на сайті aoskif.com.ua дозволяє залишатися в курсі всіх процесів справи і в режимі реального часу взаємодіяти з адвокатом незалежно від того, в якій точці світу Ви перебуваєте.

Допомога адвокатів АО "Скіф" у кримінальному процесі: поле діяльності

При виникненні складної ситуації, пов'язаної з кримінальною справою, не втрачайте часу! Зв'яжіться з кримінальним адвокатом, не ризикуйте своєю свободою!

Вам точно потрібен фахівець з кримінального процесу, якщо:

 • Ви є потерпілим і бажаєте досягти справедливого покарання кривдника;
 • Вас викликали до правоохоронних органів як основного свідка в кримінальній справі (нерідко трапляється, що статус "свідок" правоохоронці змінюють на "підозрюваний");
 • Ви визнані підозрюваним, обвинуваченим чи Вас затримали у кримінальній справі;
 • Вам обирають запобіжний захід;
 • матеріали по кримінальній справі, до якої Ви маєте відношення, передані в суд для розгляду по суті.

Послуги адвокатів у сфері кримінального права

Адвокатське об'єднання "Скіф" пропонує такі послуги в кримінальному процесі:

 • Попереднє вивчення матеріалів кримінального провадження.
 • Консультація з питань кримінального права.
 • Складання процесуальних документів в рамках кримінального провадження.
 • Участь адвоката в кримінальному процесі під час обшуків, допитів та інших слідчих дій.
 • Захист в рамках досудового розслідування.
 • Захист в судовому засіданні у кримінальній справі.
 • Апеляційне та касаційне оскарження вироків і постанов.
 • Представництво інтересів свідків і потерпілих у кримінальній справі.

Скільки коштують послуги адвоката у кримінальних справах?

Найняти адвоката у кримінальних справах - це завжди дешевше, ніж відправитися за грати на довгий термін або заплямувати чесне ім'я. Дізнайтеся докладніше про вартість послуг кримінального адвоката, звернувшись до Адвокатського об'єднання "Скіф".

 

«Принцип невинуватості» - ваш найкращий адвокат в кримінальному процесі, наше завдання - простежити, щоб він не порушувався.

Основные направления Практики

Статьи по теме

Михайло Хруленко - адвокат

08. 11. 2016
|
5
/
13
| 0 коментарів
Набрав чинності довгоочікуваний антирейдерський закон

З 2 листопада набрав чинності Закон № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно...

читать полностью

Марина Юр'єва - адвокат

26. 09. 2016
|
4.9
/
19
| 0 коментарів
Неналежні умови в місцях позбавлення волі: практика Європейського...

Нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню. Це чітко прописано у статті 3 Конвенції про захист...

читать полностью

Мунька Олександр - адвокат

22. 09. 2016
|
4.9
/
17
| 0 коментарів
Копіювати – можна, вилучати – ні: парламент підтримав обмеження для...

Верховна Рада України у першому читанні прийняла зміни до законодавства, які не дозволять правоохоронним органам вилучати електронні носії інформації...

читать полностью