UA RU EN
Записатися на консультацію
Прикріпити документ
Завантажити Змінити Видалити
Очистити
Основні напрямки діяльності

Недобросовісні забудовники

Адвокат з нерухомості: юридична допомога в спорах з недобросовісними забудовниками

Купуючи житло в новобудові, бажано звернутись до кваліфікованого адвоката по нерухомості. Річ в тому, що покупка квартири на первинному ринку схожа на гру в казино: не можна бути впевненим в термінах здачі житла, сумлінності забудовників, знати всі нюанси законодавства. Уява малює затишні картинки нового будинку, а здача об'єкта нерухомості тим часом відкладається на місяць, два, а то і на роки.

За оцінками експертів, тільки в Києві станом на 2016 рік в новобудовах нараховано 844 000 кв.м. житла з сумнівним статусом. Покупець квартири на первинному ринку житла може зіткнутися з масою неприємностей:

 • невиконання забудовниками взятих перед партнерами зобов'язань;
 • низький професійний рівень будівельників;
 • подвійні продажі;
 • умисне невиконання кредитних зобов'язань;
 • будівництво з порушенням дозвільних документів або зовсім без них;
 • порушення державних будівельних норм із значними відхиленнями від початкового проекту.

Перелік не єдиний, але досить красномовний. Складність процесу проти недобросовісного забудовника пов'язана з великим обсягом документів та правових нюансів.

Закон стоїть на боці покупця нерухомості. Треба лише вміти грамотно його застосувати, а в цьому допоможуть адвокати по нерухомості АО "Скіф".

Отже, якщо Ви вважаєте, що забудовник не виконує свої зобов'язання, а терміни здачі об'єкта нерухомості давно пройшли, найкраще зайнятися захистом своїх інтересів.

Послуги адвокатів у сфері житлових питань

 1. Аналіз правоустановчих документів на нерухомість.
 2. Ведення справ, пов'язаних з інвестиційними договорами в нерухомість.
 3. Зняття арешту з майна.
 4. Супровід операцій відчуження нерухомості.
 5. Судовий захист придбаної нерухомості
 6. Спори про визначення часток у праві власності на житло.
 7. Юридичні консультації в сфері житлового законодавства.
 8. Визнання права власності на житло.

Чому клієнти обирають нас?

 1. Досвід в сфері житлових спорів. Висока кваліфікація, тривала адвокатська практика, аналітичний підхід і розуміння принципів права України дозволяють добиватися позитивного результату для клієнта в навіть, на перший погляд, безнадійних випадках.
 2. Індивідуальний підхід. Не можна застосовувати однакові алгоритми дій до всіх справ. Кожна конкретна ситуація вимагає ретельного вивчення всіх нюансів, розробки унікальної стратегії і тактики. Ми це розуміємо і використовуємо для досягнення успіху.
 3. Адвокатська таємниця охороняється законом. Правоохоронні органи не мають права отримати доступ до інформації та документів, що зберігаються у адвоката і пов'язаним з виконанням доручень клієнта.
 4. Доступ 24/7 в режимі онлайн до всіх документів і процесів, які ми ведемо в інтересах клієнта. Особистий кабінет на сайті aoskif.com.ua дозволяє залишатися в курсі всіх процесів справи і в режимі реального часу взаємодіяти з адвокатом незалежно від того, в якій точці світу Ви перебуваєте.

Скільки коштують послуги юриста з житлових питань?

Найняти адвоката по нерухомості - це дешевше, ніж стати жертвою недобросовісних забудовників і залишитися без житла. Дізнайтеся докладніше про вартість послуг житлового юриста звернувшись до Адвокатського об'єднання "Скіф".

 

Ми захистимо ваше право на житло!

Адвокат з нерухомості київ

Основные направления Практики

Статьи по теме

Кудрявцев Павло - керуючий партнер

15. 09. 2016
|
4.9
/
19
| 0 коментарів
Верховний Суд України виявив правову позицію щодо виселення з...

Верховний Суд України визначився із правовою позицією щодо усунення перешкод в користуванні власністю шляхом виселення. Про це йдеться в Постанові Судової палати...

читать полностью

Кудрявцев Павло - керуючий партнер

21. 08. 2016
|
5
/
28
| 0 коментарів
Міністерство юстиції поверне паперові свідоцтва про право власності...

Міністерство юстиції України підготувало ряд змін до законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на об’єкти нерухомості та юридичних осіб....

читать полностью