RU EN UA
Записаться на консультацию
Прикрепить документ
Загрузить Изменить Удалить
Очистить
Блог

Електронний підпис та для чого він потрібен

Електронний підпис – це будь-який метод, який особа використовує для ідентифікації та підписання документів. Електронний підпис буває удосконаленим (Надалі по тексту - УЕП) та кваліфікованим (Надалі по тексту - КЕП). КЕП передбачає найвищий рівень безпеки даних, а УЕП використовується громадянами для зручності. Він дозволяє нам обмінюватись електронними документами.

28. 07. 2021
|
5
/
1
| 0 комментариев
Читать полностью

Чи можна використовувати житло у підприємницькій діяльності: що передбачає законодавство

Право власності, начебто є непорушним. Кожна особа має право вільно розпоряджатися своїм майном. Однак, держава обмежує гарантоване Конституцією України право розпоряджатися на власний розсуд, а саме можливість та заборону використовувати житлове приміщення для ведення господарської діяльності. Великий відсоток квартир, які розташовані на перших поверхах багатоповерхових будинків уже давно переобладнані під магазини, салони...

27. 04. 2021
|
5
/
1
| 0 комментариев
Читать полностью

Як отримати спецперепустку: пояснення влади та реальність

Станом з п’ятого квітня і як мінімум до 16 квітня у країні ввели посилені карантинні обмеження, які викликали неабияке обговорення в стрічках новин, соціальних мережах та мережі інтернет загалом. Найбільше обурення серед працюючого населення викликали такі обмеження як:

  • Робота громадського транспорту за спеціальними перепустками пасажирів;
  • Керівники мають відправити співробітників на дистанційну роботу або у...
13. 04. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью

Чи потрібно клеїти стікер страхового полісу на лобове скло?

Як ви знаєте, при укладенні договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, страховик зобов'язаний безоплатно видати страхувальнику страхувальний знак, що затверджується Уповноваженим органом за поданням МТСБУ, та бланк повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду встановленого МТСБУ зразка, а також перелік представників страховика, уповноважених виконувати функцію такого...

23. 03. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью

У суді оскаржать введення Мін'юстом платних послуг в СІЗО

"Канцелярія Окружного адміністративного суду міста Києва зареєструвала позов Уповноваженого Верховної Ради з прав людини до Міністерства юстиції" - про це повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду м. Києва.
Позивач просить суд визнати протиправним наказ Мін'юсту, яким був введений експериментальний проект з надання платних послуг в слідчих ізоляторах.
Зокрема, мова йде про оскарження наказу...

09. 03. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью

Верховна Рада прирівняла цифрові документи в "Дії" до паперових

Дане рішення передбачено прийнятим Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху" (законопроект № 2695). 
Зазначається, що відтепер водій зможе показати: електронне посвідчення водія, електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір обов'язкового страхування (автоцивілку)...

26. 02. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью

Хто відшкодовуватиме збитки, якщо на ваш автомобіль впало дерево або бурулька?

Відповідно до статті 1166 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Відповідно до пункту 2 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами цивільних справ за позовами про...

19. 02. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью

МВС хоче запровадити купівлю-продаж автомобілів фізособами через Електронний кабінет водія

Міністерство внутрішніх справ України оприлюднило проект постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Проект стосується декількох різнохарактерних напрямків. Серед найпомітніших новацій - запровадження купівлі-продажу автомобілів онлайн та зміни у процедурі складанні водійського іспиту.

Запровадження купівлі-продажу автомобілів онлайн
До Порядку...

11. 02. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью

Чи може пенсіонер отримувати пенсію за віком на території України, якщо він/вона зареєстрований(а) і фактично проживає на непідконтрольній території України?

Реалізація прав внутрішньо переміщених осіб, на пенсійне забезпечення, здійснюється відповідно до законодавства України, а саме Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та деяких постанов Кабінету Міністрів.
Постановою Кабінету Міністрів від 05.11.2014 №637 установлено, що: 
1. Призначення та продовження виплати довічних державних стипендій, усіх видів...
27. 01. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью

Для отримання пільг зі сплати внеску адвокати можуть звертатися включно до 31 січня

Адвокати, які мають підстави для отримання пільги або продовження наданої раніше пільги зі сплати адвокатського внеску, повинні подати заяви до ради адвокатів регіону та в НААУ до 31 січня 2021 року. Раніше Рада адвокатів України затвердила розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2021 році, який становить 2270 грн.
Адвокати повинні сплатити щорічні внески до 31...

22. 01. 2021
|
0
/
0
| 0 комментариев
Читать полностью